RaDYo Player Yükleniyor...

Arabesk Radyo
Sosyal Medyada

Arabesk Radyo 2010 yılında kurulmuş ve günümüze kadar ara vermeden yayınlarına devam eden bir internet radyosudur. Başladığı günden bu güne kadar gönül hizmeti verdiğimiz radyomuzda çok sayıda yayıncı program yapmış, bir çoğu burada yoğurulmuştur.

İlk kurulduğu yıllarda belki de hiç bu alanda bir radyo yokken bizler bu eksikliği gidererek gösterdiğimiz kalite ile de farklı topluluklarında bu işe atılmasına ön ayak olmuşuzdur. ( Taklitler asıllarını yaşatır). Bu işin asıl sahibi olarak sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Teknolojinin her şeyi kolay ulaşabilir kıldığı bu dönemlerde bile bizler arabesk radyo olarak tozlu raflarda hiç bir şarkı kalmasına izin vermeden iddialı bir şekilde Türkiye’de ve dünyadaki en iyi arabesk yayını yaptığımızı savunuyoruz. Bunu anlamak pek de zor değil siz değerli dinleyenlerimiz için...

Arabesk ve Radyo kelimesini yanyana getirdiğimizde artık yüzlerce bağlantı karşınıza çıkabilir. Bu yüzden size vereceğimiz sosyal medya hesaplarından başka hesabımız ve iletişim bilgimiz yoktur.

TEKNOLOJİMİZ
Yayınlarımız shoutcast radyo sistemi üzerinden yapılmaktadır. Yayıncılarımız yayın yaparken SAM Broadcast veya Solea j yazılımı kullanmaktadır. Yayınlarımızı 128 kbps ses kalitesinde yapmaktayız. Sitemizin arayüzü Yunus Emre ASAR tarafından arabeskradyo.com için tasarlanmış site ve radyo kurucumuz Serhat KALKAN tarafından düzenlenmiştir. .

KÜNYEMİZ
Site ve Radyo Kurucusu
Serhat KALKAN
Burhan DEĞERALP

Genel Yayın Yönetmeni
Burhan DEĞERALP
YAYINCI KADROMUZ
Eray BAYIRHAN (arabeskin hakimi)
Sedatla Damar Ziyafeti
Hasret
Cankız Gülo

Sosyal Medya / İletişim
Serhat KALKAN


İletişim | Reklam
Copyright © 2010 - Arabesk Radyo - arabeskradyo.com
Tüm Hakları Saklıdır