RaDYo Player Yükleniyor...

Arabesk Radyo
Sosyal Medyada

-- Arabeskin Hakimi

Arabeskin Hakimi uzun yıllardır Arabesk Radyo'nun daimi yayıncılarındadır. Büyük bir dinleyici kitlesine sahip yayıncımız hafta için her akşam 21.00'da canlı yayına başlamaktadır. Kendi seçtiği en özel arabesk şarkıların yanı sıra siz dinleyenlerin isteklerine de canlı yayınlarda yer vermektedir. Sizlerin de mesajları ile yayınları hoş sohbet içinde gerçekleşmektedir. Sosyal medya üzerinden de arabeskin hakimi olarak aratarak ulaşabilirsiniz.Arabeskin Hakimi, programını canlı yayınlarını hafta içi her akşam 21.00 saatlerinde dinleyebilirsiniz.

-- exstradamar

Arabesk Radyo kurucularında exstradamarkurulum aşamasından bu güne kadar her projede söz sahibi olmuş ve kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak canlı yayınlarını yapmaktadır. Gece hatta sabaha karşı canlı yayın bulmanın imkansız olduğu saatlerde gümbür gümbür canlı yayın yaparak sizlerden gelen istekleri de değerlendiren exstradamar yayınını geceleri takip edebilirsiniz. Sosyal Medya fan sayfasına da exstradamar olarak ulaşabilirsiniz.

 

exstradamar canlı yayınlarını gece yarınsından sonra dinleyebilirsiniz.

-- sedatla damar ziyafeti

Sedatla damar ziyafeti yıllardır Arabesk Radyo'nun hafta sonlarınızın güzel geçmesini sağlayan canlı yayınları ile hafta sonu sizlerle. Kendisine sosyal medya da Sedatla damar ziyafeti olarak ulaşabilirsiniz. Kendisinin yayın saatleri esnek olduğu için canlı yayınlara bağlandığını daima facebook arabeskradyo.com sayfamızdan ve kendi hesabından duyurmaktadır. Canlı yayınlar için takipte kalın.

 

 


İletişim | Reklam
Copyright © 2010 - Arabesk Radyo - arabeskradyo.com
Tüm Hakları Saklıdır