RaDYo Player Yükleniyor...

Arabesk Radyo
Sosyal Medyada

Firma, Website , ürün veya marka tanıtımında en geniş kitleye en uygun fiyatla ulaşmak için radyo reklamı vazgeçilmezdir.Arabesk Radyo’ya da günlük yüzlerce ziyaretçi giriş yapmaktadır.Arabesk Radyo’ya vereceğiniz bir reklam birimi sizlere yüksek sayıda ziyaretçi ve müşteri sağlayabilir.

Reklamlarım Nerede Görünecek ?
Reklamlarınız site içerisinde görünecek ise bu sizin isteginize bağlı şekilde olacaktır,dilerseniz her sayfanın en üstünde,dilerseniz haber başlıklarının için de dilerseniz de sitenin sağ kısmında yer alabilir.Bu alanlar dışında sizin tavsiye edeceğiniz alan varsa bize bildirebilirsiniz.

Reklamlar Sadece Sitede mi olacak ?
Hayır,reklamlarınız dilerseniz Arabesk Radyo djleri tarafından profesyonel bir şekilde proje olusturularak,programlar içerisinde anlaşıldıgı miktarda yayına verilir,dilerseniz de firma veya ürününüz için özel yayın programı yapılabilir.Yayınlarımız sadece arabeskradyo.com’da değil arabeskdunyasi.com ve alitekinture.com olmak üzere başka sitelerde de yayınlanmaktadır.

Ücret Ne olacak ?
Ücretlendirme sizin istekleriniz doğrultusunda yapılacaktır.

Arabesk Radyo sponsorluk ve reklam hizmeti ile istediğiniz Sunucunun yayinlarina sponsor olarak,veya radyoya direk reklam vererek firmanıza çok yüksek ticari fayda sağlayabilirsiniz. Reklam Vermek veya Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


 


İletişim | Reklam
Copyright © 2010 - Arabesk Radyo - arabeskradyo.com
Tüm Hakları Saklıdır