Hakkımızda


Arabesk Radyo 2008 yılında kurulan “Arabesk Dünyası” müzik portalında ziyaretçilere arabesk keyfi yaşatmak için siteye eklenti olarak kurulmuştur. Sitede çalan radyo ziyaretçiler tarafından çok sevilip beklenenin çok üzerinde ilgi görünce 2010 yılında bağımsız olarak bu sitede yayınlarına devam etmiştir. o yıldan beri hiç bir kesintiye uğramadan yayınlarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Bu süre zarfında onlarca yayıncının yer aldığı radyomuz yıllardır Arabesk ve Radyo kelimelerinin kullanıldığı ortamlarda daima ilk sırada yerini almıştır. Kurulduğunda pek de radyo olmayan bu ortamda yeni açılan radyolara da ilham kaynağı olmuştur. Gerek çaldığımız şarkılar gerekse hazırladığımız özel listelerle hala zirvede olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Arabesk Radyo dinlemek isteyen herkesin ilk sırasında yer almak her zaman bizi işimize daha sıkı sarılmaya itmiştir. Dinleyicileriyle büyüyen ve gelişen radyomuz 10. yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Teknolojimiz
Radyomuz shoutcast ve WhmSonic teknolojisini kullanarak 128Kbps gibi yüksek bir yayın kalitesine sahiptir.

Kurucu: Serhat

Sosyal Medya Hesaplarımız:

facebook: Arabesk Radyo
twitter: Arabesk Radyo
instagram: Arabesk Radyo 

bu sitemiz ve sosyal medya hesapları haricindeki hiç bir sayfa bize ait değildir ve temsil etmemektedir. Arabesk Radyo adını kullanan bir çok “imitasyon” radyo ve sayfa olduğundan dolayı bu uyarıyı yapmaktayız.